Дамски парфюми, Azzaro

Тоалетна вода за жени - Azzaro - Now EDT
Тоалетна вода за жени - Azzaro - Now EDT Дамски парфюми
Аромат подходящ за пролетно - летните сезони. Връхни нотки: бял чай, бергамот Средни нотки: жасним, Таитянски-Тиаре-Цвете Базови нотки:...
41,57 лв.